| GaNteR a întrebat:

Mai cunoasteti si alte servere de metin private cu rate mari lvl max 200 250 ceva de genu dar daca e serveru sa fie in engleza sau romana

Răspuns Câştigător
| stefanutz_4060 a răspuns:

Stiu Metin2 Mondial, faci repede, mergi la banker si te da 15 arumura de 9+9, de cutite si sabie +9 (sabie si cutit de 15)maximum level e 250, cred, exista chiar si otel rosu! dar ai otel +4 in magazin, din pacate negustorul de arme/armuri nu exista
dupa ce faci 42, te duci la negustoare de diverse si iei armura,faci bani asa si asa,greut,dar lvl destul de repede,e misto,dar din pacate nu-i e englez sau roman, e spaniol sau german, dar sunt super multi ro!

3 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Metin2fun, dinamik, light.happy

| Dea_5385 a răspuns:

Incearca metin2 dinamik dar acum este inchis

| GaNteR explică:

Dinamik nu merge, iar mondial nu merge sa-l downloadez dati-mi un link cu siteu si de unde il pot downloada. Primul raspuns primeste funda