| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut TPU! Mai merge jocul asta? Gen daca are cineva vreo idee daca mai merge sau nu
https://resursecs.com/......ck-cs.html

3 răspunsuri:
| XeNo1999 a răspuns:

Da încă mai merge. Toate CS-urile de acolo încă mai merge deoarece sunt doar CS 1.6 în sine modificat. (Cu skinuri/ backgrounduri diferite și multe altele)

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru XeNo1999):

Mie nu imi merge nici cu qT nu pot sa il iau... Daca ai tu vreo idee daca acel cs mai este pe vreun site, am vazut prin comentari ca unor oameni nu le merg, si nu ma refer la merdiso chiar daca seamana cu merdiso... Daca sti tu daca exixsta pe un alt site accest cs! Iti dau funda

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru XeNo1999):

Si + nici nu mai este in bara aceea unde sunt cs-uri...