| BBbumMMyYy a întrebat:

mi-a dat cineva un program pe mess pentru counter strike(heliosnetwork framework ) am intrat in el si acum nu mai merge sa dau click dreapta pe nici un folder mi-o dez si taskm (am windows 7) ma poate ajuta cineva va rog

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Dar zi-mi mai multe despre Acel program ce face?

| BBbumMMyYy explică:

Nu stiu ce face am dat dublu click pe el si a disparut din fisier

| BBbumMMyYy explică:

Nu stiu ce face acel progrma am dat dublu click pe el si o disparut din fiser iconitza apoi am sters ce mai era in fisiser dar nimic