| Florin_Paul_1996_YD98 a întrebat:

Mi-am cumparat rocket league pe steam si l-am instalat! Dar cand dau sa intru in joc imi zice ca e intrat si ca merge, dar mie nu mi-l arata nici in bara nici ca sunt in joc imi arata doar ca ruleaza pe steam! De ce?

5 răspunsuri:
| Andrei1269 a răspuns:

Este un bug daca il deschizi de prea multe ori si se blocheaza. Trebuie sa apesi ctrl+alt+delete, apoi apesi pe Task Manager unde cauti jocul, apesi click pe el o singura data si apesi termina activitatea (daca il ai in romana PC-ul). Dupa ar trebui sa portensti jocul de pe steam (din library).

| Florin_Paul_1996_YD98 explică (pentru Andrei1269):

Ammm ok...

| Florin_Paul_1996_YD98 explică (pentru Andrei1269):

Mie nu imi arata jocul la task manager unde intru?

| Florin_Paul_1996_YD98 explică (pentru Andrei1269):

Mie nu imi arata jocul unde intru! REcounosc ca nu ma pricep la calculatoare dar daca imi explici stiu ce sa fac

| Florin_Paul_1996_YD98 explică (pentru Andrei1269):

Si mie nu imi apare la aplicatii sa stii la task manager! Jocukl nu imi apare nicaieri!