| MadaGamesOne a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta si pe mine in legatura cu Rocket League?
Incerc sa il instalez, reusesc, mut folderele alea steam si inca unul si dupa ce termin cand incerc sa intru in el apare in bara jocul rocket legue 32 bytes 9dx si iese? Am dx9 si 32 bytes? Din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| Nicu999 a răspuns:

N-am inteles eu scuze. reinstaleaza de obicei asta rezolva problememele de genu

4 răspunsuri:
| Nicu999 a răspuns:

Daca ai cumparata jocul adreseaza la steam suport daca l-ai luat de pe net no sati meraga

| MadaGamesOne explică (pentru Nicu999):

De ce sa nu mearga atati oameni l.au luat de pe net.

| Nicu999 a răspuns (pentru MadaGamesOne):

No sa-ti mearga online sa te joci cu alti playeri

| MadaGamesOne explică (pentru Nicu999):

Ce intreb eu, ce raspunde el laughing) nu mai comentati mai ca sa intrati in top asa, eu am intrebat de ce nu mi se deschide fereastra de joc, apare in bara si iese!

| Nicu999 a răspuns (pentru MadaGamesOne):

N-am inteles eu scuze. reinstaleaza de obicei asta rezolva problememele de genu