| CristiSatmaru a întrebat:

Mi-am descarcat League of Legends(lol) si am intrat in el, mi-a aparut sigla de le joc pe mijlocul ecranului apoi mi-a dat eroare : "Placa dumneavoastra video nu suporta umbrele de 2.0 megapixeli" Pot sa-mi descarc jocul fara umbre sau sa fac ceva sa-mi mearga? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| catalin12stretcu a răspuns:

Imi pare rau dar nu te poti juca cu placa video curenta, sau nu ai drivere-le de la placa video la zi. De exemplu poti descarca drivere de la site-ul fabricantului(AMD, Nvidia). Daca cu drivere noi nu merge nu cred ca ai ce sa-i faci.

| CristiSatmaru explică (pentru catalin12stretcu):

Um...multumesc crying