| RazvanNikolas1994 a întrebat:

Mi-am facut un server de SAMP dar cand imi pun ip-ul la favorite list nu imi apare ca merge, si daca pun ip-ul de la cmd (192.168.0.11) merge sa joc numai eu dar prietenii mei nu pot juca. Ajutor. Am incercat si chestia cu no-ip.org dar cand mi-am adaugat ip-ul la favorite tot asa aparea(ca nu merge), nu vreau sa dau bani pe un host. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Mocanu_Tomas_1995 a răspuns:

Salut! Te pot ajuta:
Sunt 2 metode:
Metoda 1).Fa-l pe hamachi casa intru doar tu si prietenii tai.(Asa iti va aparea la favorite)
Metoda 2).Ai 14 ani? Sau roaga un parinte/prieten care are 14ani++ sa til hosteze in jur de 20 lei pe luna big grin! Sper ca te-am ajutat! funda?