| Robert2090 a întrebat:

Mi-am facut un server de samp,dar nu stiu cum sa aflu ip de la el,am incercat cu ip meu dar nu merge(am ip static), si cand scriu localhost:777 pot intra doar eu nu si prieteni mei! Imi puteti spune cum pot afla ip de la server?

2 răspunsuri:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Faza cu prietenii nu e de la ip, firewall-ul sau antivirusul blocheaza conexiunea(daca ai eset smart security clar e a II-a problema)

| Kathalyn a răspuns:

Nu te mai omorî sa faci server pe samp. Joaca cu prietenii pe alte servere si gata.