| CasiBoss2 a întrebat:

Salut TPU! Mi-am instalat Metin2 mage si nu pot intra.Cand ma loghez imi spune asa:Connexion au serveur en cours.Am asteptat cam 15 minute si tot nu am intrat.De ce? Funda!

Răspuns Câştigător
| FrancezuRO a răspuns:

Cel mai posibil este ca deocamndata se lucreaza pe el (fac schimbari, poate de la lag, poate nu se conecteaza cum trebuie sunt mai multe motive) asteapta cateva ore daca nu merge inseamna ca are o durata mai lunga deci incearca sa intrii maine sau poimaine happy! cel mai sigur este maine pentru ca nu pot inchide metinul mai mult de 2 zile deoarece isi vor pierde foarte multi jucatori sper ca raspunsul meu te-a ajutat happy! >funda< big grin!

1 răspuns:
| DulceleAdy a răspuns:

Cred ca este bug sau fac modificari asteapta si daca nici maine nu merge descarca-l iar asa imi face si mie