| IneedTPU a întrebat:

Mi-am luat RNGP V2.0 la fifa,mi l-am instalat a mers totul bine pana am intrat la tactici,a inceput sa faca buguri,ma scotea, mi se bloca ...Asa ca am dezinstalat fifa si patchul.Le-am instalat iar dar imi da eroare la regenerator,Intru in el,imi aleg folderul cu fifa,si nu se incarca, sta vreo 10 minute pe loc si imi apare o eroare ceva cu data3.bh.Cineva,ajutor?

Răspuns Câştigător
| AlexUnder96 a răspuns:

Ai reinstalat si jocul. Poate de asta iti apare eroare la regenerator.
In fine. Eu zic sa astepti V2.0.1 deaorece asta are buguri la lovituri libere, daca ploua gazonul e gri, iar in cariera se blocheaza al doilea sezon.
Au spus ca vor scoate V2.0.1 cand vor avea 750 de like-uri pe facebook. Acum au 911.
Bafta!