| Andrei4132 a întrebat:

Salut,TPU mi-am luat Swiftshader si sunt curios daca imi merge GTA IV cu el mentionez ca am: Procesor Intel pentinum dual core 2.66.....placa video ati radeon x100-x800 550 series de 512 mb ddr2...ram 1024 GB ddr2..SI am windows-ul pe 32 bit si mentionez ca am xp. Fundita

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Din moment ce nu iti merge gta 4 iar tu vrei sa il pornesti cu swiftshader mai mult de 15 fps nu prinzi

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Asta e o gluma? cu 1 gb la ram si 512 mb placa video? Ti-ar trebui cel putin 4 gb la ram sa iti meaga bine cu swift shader