| qlTlp a întrebat:

nu exista jocuri ca the walking dead dar cu subtitrare in romana? joc fain ce sa aiba putina poveste ce sa te prinda... adica gen seen ( jocul de pe google play ) sa fie animat sau nu dar sa fie acel gen de joc cu subtitrare in romana
Funda : /

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Majoritatea jocurilor sunt traduse in 6 limbi dar exista la unele si cu 8, 9 poate chiar 10 daca nu ma insel la battlefield 4. Dar in romana nu se chinuie nimeni suntem prea mici pentru asa ceva mai ales ca nici nu cumparam jocurile originale. Doar daca ar face romanii jocuri poate vor introduce si limba noastra