| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut,TPU. Nu mi se mai deschide Minecraft. Pana acum mergea si de azi dimineata il deschid, imi arata sigla sau emblema aia cu Minecraft si dupa dispare si... nu mai arata nimic. sad Cine ma ajuta primeste funda. sad

2 răspunsuri:
| sog1 a răspuns:

Cred ca fac cei de la Mojang update asteptati sa vedem si mie la fel si am ami vazut interbari de astea trebuie sa asteptam!

| BeniB a răspuns:

Am avut si eu problema asta si ma tem ca nu are o rezolvare. Nu e de la minecraft, am incercat sa intru in Vannila cu un modLauncher si tot nu merge, Launcher-ul ma lasa sa joc Hexit si alte modPackuri dar vannila nu. Reinstaleazati windowsul. (launcher-ul era CTL 11)