| Robi21 a întrebat:

nu stiti un Gta in care se vede de la volan in masina? Multumesc

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Nu cred sa fie Gta care sa aiba o asemenea optiune (mi-asi dori si eu dar cine stie poate ca sunt moduri pentru asa ceva).
Dar daca iti plac jocurile in care vezi din interiorul unei masini poti incerca :
-Driver San Francisco
-World Racing 2
-Test Drive Unlimited
-Driving Simulator 2011
-Need For Speed Shift 2 (Most Wanted/Hot Pursuit/Shift/World/Carbon/Undercover/Underground/etc)

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In GTA San Andreas se poate, dar trebuie modat unpic.
http://www.gtagaming.com/downloads/gta-san-andreas/script-mods/1296
^^Linkul modului.
Noroc.

| aditzache123 a răspuns:

GTA San Andreas merge da nu am imi jucat de mult trebuie sa apesi pe un buton bafta poate il gasstibig grin Funda plz