| sebastian1999 a întrebat:

..nu stiti vreun hack sau o metoda prin care sa am monede dragon pe metin2 ro server virgo? si apropo ...cine joaca metin2 ro nu stiti vreo metoda de a se pune sigiliu rudolf(ren) la negot?

3 răspunsuri:
| WhoWhoWho a răspuns:

Pai despre hack daca ma crezi, am stat si am cautat peste tot dar chiar peste tot si am gasit de cumparat cu 8 $ iar restul nu functionau sad

| Zares a răspuns:

Http://speedy.sh/aqttR/Metin2-MD-super-hack.rar

Dar este limitat la 250 de MD.
Cel mai bine dezactivezi antivirus cat il folosesti deoare sunt cateva antivirusuri cum ar fi NOD ce il blocheaza cand trimite informatile spre serveru de metin.Caci foloseste un fel de brute force.

| diosmin a răspuns:

Http://cheatsmetin2.yolasite.com/ intri aici si scrii numele si parola de la cont si primesti 200 monede in max 5 min.merge numai pe leonis virgo si draco.;)