| Cimpoca_Razvan_1999 a întrebat:

Nu stiu de ce, cand instalez metin2ro nu merge...Pana acum se incarca tot etc.Acum am descarcat GameForge, l-am instalat si cand il deschid urmeaza sa se instaleze metin2ro.Imi apare in loc sa se instaleze metin2ro apare eroarea urmatoare : The setup files are corrupted.Please obtain a new copy of the game.Am incercat sa descarc din nou GameForge.L-am dezinstalat si instalat de n ori dar nimic.Va rog ajutor puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU a răspuns:

Daca zice ca sunt corupte inseamna ca daca ai avut hackuri sau injectoare sau cheat engine pentru alte jocuri, au ramas in calculator si blocheaza instalarea de la setup.Incearca sa le gasesti si sa le stergi. Daca nu, incearca sa contactezi pe un teamspeak suportul de la gameforge sau sa copii de la cinvea mt2 si vezi daca mai da vreo eroare.