| Ad_Marius_1993 a întrebat:

..

Nu ştiu de ce, dar îmi tot apare eroarea asta pe Google Chrome "Hopa! Google Chrome nu a putut găsi..."

Deci nu mai suport! am şters memoria cache, cookies, şi am căutat alte rezolvări. dar nu pot scăpa de eroarea asta. Am încercat şi pe alt browser şi tot aşa face.

Răspuns Câştigător
| XSmokerxx a răspuns:

Daca e hopa... nu a putut gasi setarile tale sau asa ceva dezinstaleaza chrome, da restart la pc si reinstaleaza chrome si poate merge mie mi-a mers.