| Ayimee a întrebat:

happy O intrebare legata de Metin2ro big grinaca un item are deja 4 bns-uri, stiu ca al 5-lea se poate pune cu marmura binecuvantata sau cam asa se numeste. Dar daca vrei sa schimbi bonusurile, se mai poate daca are 5 bns-uri, sau merge doar cand are 4?

2 răspunsuri:
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Da poti sa schimbi bonusurile doar ca pe unele servere ca de exemplu "Metin2Arena" iti schimba toate bonusurile inclusiv al 5-lea.App. daca doresti mai multe detallii in legatura cu Metin2 ma poti contacta la darkangelpink@yahoo.com.Dunda?puppy dog eyes

| Dark13 a răspuns:

Da se poate happy daca vrei sa te ajut cu cv lasa un id de mess sunt expert in mt2