| Riot181 a întrebat:

La matin2.ro am marmura binecuvantata. La ea scrie ca pot adauga inca un bonus la un Item cu 4 bonusuri. Am luat o bucata de marmura si am pus-o pe fms cu 4 bonusuri si nu a mers. La fel s-a intamplat si cu celelalt iteme care aveau 4 bonusuri. De ce? Dau funda la cine imi spune.

6 răspunsuri:
| sebi15 a răspuns:

Pai poate esua ca ori ce alt bonus.Mai incearca si ai sa vezi ca o sa iti reuseasca

| Riot181 explică (pentru sebi15):

Eu am tot incercat sa pun marmura pe un itm cu 4 bonusuri si nu m-a lasat.

| sebi15 a răspuns (pentru Riot181):

Nu te-a lasat sau a esuat?

| Riot181 explică (pentru sebi15):

Marmura nu disapare sau asa ceva. daca nu o pot pune pe itm ramana in inventar nu dispara

| YonNuTzz a răspuns:

Pentru ca a exuat adaugarea nu tot timpul reusestebig grin

| YonNuTzz a răspuns:

Scz a esuat!