| erabianleonard a întrebat:

Pe nfs world sa-mi cumpar Mitubishi evo 9 Sau Nissan Skyline la 750.000 dolari sau mitubishi la 650.000? FUNDA. Si spuneti-mi si de ce.

1 răspuns:
| Voltex a răspuns:

Salut cumpara skyline evo este super panarama in jocu asta. inca cv nu compara masinile cu performantele din realitate cu cele din joc. spre exemplu lamborghini reventon vs m3 gtr: in realitate reventonu' castiga asta este logic dar in joc m3 isi bate joc de el sta si la linia de finish 1 min sa'l astepte