| Cosminel25 a întrebat:

pe serverul meu de minecraft cand intru pe server am pus sa scrie Bun venit %player% pe serverul nostru.
si in loc de player trebuia sa apara numele meu sau numele altor jucatori si imi apare mie %player% ce fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Poate serverul respectiv nu se ia dupa numele tau si poate se ia dupa ce au scris proprietarii serverului.

| Cosminel25 explică:

Dau funda cine imi zice corect!

| Krun a răspuns:

Este server facut de tine? (Adica. poti edita comenzile din Fisierele Server-ului?)