| Adrinator a întrebat:

Pentru jucatorii de IMVU. Va intreb daca imi puteti da un site sigur de unde pot descarca un hack pentru credite, fara sa completez o oferta sau sa imi fac cont pe un site... nu vreau nimic care sa necesite "Dare de bani ". Daca nu, spune-ti-mi va rog modalitati prin care sa obtin credite. Multumesc! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Ar fi lumea ideala fara oferte si sa faci bani usor pe IMVU. Unicele metode pe care le stiu sunt 'refer a friend' si 'meetme' (care nu mai merge, din pacate)