| BudianDenis a întrebat:

Pot sa joc Far Cry 3 cat de cat, fara sa-mi mearga in frame, cu urmatoarele specificatii la pc : Memorie 2.5 GB Ram, Procesor AMD Athlon64 x2 dual core 5200+, Placa video NVIDIA GeForce 210 1GB Ram?

3 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Buna, din pacate nu este posibil. Far Cry 3 este un joc am putea spune de ultima generatie. Din pacate aceste jocuri cer foarte multa placa video la fel si rami si procesor. Configuratia ta nu corespunde cu cerintele minime ale acestui joc.

| BudianDenis explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Daca te uiti pe youtube la gameplay-uri cu specificatiile care le am si eu, o sa vezi ca ruleaza jocul foarte bine.

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru BudianDenis):

Eu zic sa nu iei ca tot ce ee pe net se mananca... tu nu ai de unde sa stii ce sistem are ala. Si daca ai vazut ca la el merge dc ai venit cu intrebare aici. Incearca si revino cu un video sa vedem si noi big grin