| Kldd a întrebat:

Am un PC cu urmatoarele specificatii : 2.5 GB Ram, Procesor AMD Athlon64 dual core 5200+ 2.7 GHz, placa video NVidia Geforce 210 1GB Ram.Intrebarea mea este daca pot sa rulez jocuri gen Assassin's creed 3, Far cry 3, Most wanted 2012, GTA 4?

Răspuns Câştigător
| Deian1 a răspuns:

Merg toate laughing), poate far cry 3 la minim, dar in rest, la optimal tongue

| Robyi11 a răspuns (pentru Deian1):

ESTI ASA SIGUR TU? nu ii mai da false sperante!
Far cry 3 merge la minim rezolutie 800x600!
Gta 4 am pc mai bun adica 4 ram si 2 gb placa video si procesor 3ge de abia cu 15 fps (frame rate)
Need for speed cred ca merge dar nu stiu!
Daca nu sti nu vb a prost!

3 răspunsuri:
| MuchMore a răspuns:

Incearca sa mai pui 1GB RAM si apoi sigur o sa poti rula acele jocuriwinking

| Robyi11 a răspuns:

Sincer nu prea poti...
eu am 4 rami si placa de 2 gb si far cry 3 de abia merge cu grafica slow si are mult lag cam 25 fps (frame per second) am...
assasin creed poti sa il joci dar nu in full hd incearca la rezolutie mica
si gta 4 nu stiu sincer dar most wanted 2012 cred ca nu-s probleme