| Alexandru00000000 a întrebat:

Problema mea este ca m-i se blocheaza calculatorul cand ma joc jocuri atat, daca il tin deschis 10 ore fara sa ma joc nimic nu are nicio problema doar cand ma joc, sincer sa fiu este prima data cand se intampla asta. In primul rand sa va zic ca dupa ce am reinstalat calculatorul, nu mai imi merge CD cu driverul graphic si am luat un driver de pe net: geforce experience parca sa zic ca era. Placa video : GeForce 8500 GT

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 2. 80GHz

Cam atat, ajutati-ma va rog cat mai repede ma chinui cu problema asta de mai bine de o saptamana. MULTUMESC!

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Probabil e de la jocuri.