| ionutdak a întrebat:

Problema mea este ca merge foarte sacadat, se blocheaza din secunda in secunda gta 4 si nu inteleg de ce pentru ca cerintele jocului corespund cu ale mele chiar le am pe mediu.Am urmatoarele cerinte :
Procesor: Amd Athlon x2 220 2, 8 ghz
Ram: 4 gb
Placa video: Ati Radeon HD 5450 1gb
Windows 7 Ultimate 32 bit
Va rog mult ajutati-ma,mentionez ca restul jocurilor imi merg foarte bine aproape toate cum ar fi : Mafia 2, Call of duty Modern warfare 3, Prototype 2 si chiar as vrea sa joc si gta 4 fara sa aiba lag.

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Mai multi au aceasta problema. trebuia sa cauti pe forumuri
http://www.techsupportforum.com/......86763.html
am un sistem mai slab decat al tau, si pot rula gta iv pe medium. cateodata se blocheaza si incepe sa sacadeze ingrozitor (cam 2 cadre pe sec). n'am reusit sa rezolv problema cu toate ca am incercat. baiul tine de joc si nu de cerintele hardware