| Okan a întrebat:

Recent am downloadat Fifa 2011! L-am instalat dar cand vreau sa joc imi cere sa introduc cd-ul. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

Trebuie sa copiezi crak-ul, cauta un fisier numit crack si acolo trebuie sa fie. Copiezi craku, apoi te duci in folderu unde ai instalat jocu, si il inlocuiesti.(Mai bine zis copy si paste) sper ca ai inteles.

1 răspuns:
| MaRiaN96 a răspuns:

Downloadeaza de undeva crackul jocului.
crackul este un fisier care se pune in folderul jocului cu care pornesti jocuwinking fara ala nu prea merg jocurile...
daca e arhivat jocul uitete poate e un folder denumit "crack" daca e ia fisierul si pune-l in folderul unde ai instalat fifa, daca nu e fa rost de elwinking
funda big grin