| Qweznyqwer a întrebat:

Recent am vrut sa-mi reinstalez Metin2 Ro si stiti ca, cand dati pe site la sectiunea DESCARCARE iti descarca automat in pc aplicatia GameForge Live. Cand vreau sa o deschid imi zice asa: "This setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program". Stie careva ce inseamna asta? thinking

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Viziteaza forumul jocului poate gasest acolo la sectiunea BUG

4 răspunsuri:
| Qweznyqwer explică (pentru IFlorin97):

M -am uitat si nu scrie nimeni nimic despre asta...

| Qweznyqwer explică:

Acum cand se instaleaza patchul jocului se blocheaza la 14.4% si scrie asa : "Dezarhivarea nu a reusit. O eroare a aparut in timpul downloadului (URL/0.0.1/metin2launch.bin.lz ErrorCode 0 Position 3348489 Size 0). Datele nu au putut fi decompresate. Descarcarea fisierului a esuat" Ce sa ii fac?sad

| IFlorin97 a răspuns (pentru Qweznyqwer):

E de la net probabil

| Qweznyqwer explică (pentru IFlorin97):

Frate, am rezolvat problema. Tot ce trebuia sa fac era sa inchid antivirusul si sa instalez jocullaughing Oricum, multumesc mult ca ai incercat sa ma ajuti, fapt pentru care iti voi darui funda!big grin