| BruniiRullzXD a întrebat:

Vreau sa instalez Metin2 Ro, dar nu imi merge. Dupa ce se descarca, cand dau sa il instalez imi apare aceasta eroare : The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program (Fișierele de configurare sunt corupte. Vă rugăm să obține o nouă copie a programului). Ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma repede. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Descarca fisieru asta l-am pus eu pe net si pune-l intr-un folder si dai pe el si se descarca metinu prin torent fara programu ala cu gameforge.
http://www.girlshare.ro/32889883.4