| xzawn17 a întrebat:

Recent mi-am cumparat Prime pe cs:go. Daca am prime inseamna ca am jocul cumparat? Eu nu imi vad insigna de prime sau Loyality Badge.

Răspuns Câştigător
| Saddest a răspuns:

Daca ai cumparat prime atunci esti eligibil pentru a primii iteme mai bune la final de meci si nu pici in meci cu jucatori ce nu au prime cumparat sau castigat(se poate face si gratis ajungand la nivelul 21). Cat despre loyality badge, il au doar cei ce joaca csgo de cand era pe bani(13e). Acum fiind gratis, daca nu ai prime dai de foarte multi codati care isi fac conturi gratis si joaca cu coduri, dar daca ai prime nu dai de asa multi codati din cauza ca pici in meci-uri doar cu altii ce au platit sa joace prime si daca au dat 13e nu multi se risca sa ia ban dupa ce au platit.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca nu le primesti. Loyalty badge ai doar daca aveai cs go cumparat inainte sa devine free si pentru prime nu primesti nimic vizibil.