| erabianleonard a întrebat:

Sa ma fac ninja pe metin2 == Ninja arc, sau ninja lama?

4 răspunsuri:
| gratian a răspuns:

Nu

| Cornellp a răspuns:

Ce iti place, dar eu as alege ninja lama pentru ca cu el cresti binisor si esti si bun la duel daca ai ambuscada la g sau p.Cu Camuflaj si ambuscada bati pe oricine la nivel mare dintr-un skill.Nu e nevoie sa te faci ninja arc, daca nu are poate nimeni sa te creasca pina la level mare. Chiar si pe privat care da level la inceput m-as pune lama.Camuflajul impreuna cu Ambuscada are cel mai mare atac din joc.

| StilleStrike a răspuns:

Vai de voi, sura este cel mai tare, ninja daca te faci, ninja este bun cu arcu pentru crescut, poti aduna multi si sai omori de la distanta.

| andreiiuztu012 a răspuns:

Salut Fa-te ninja lama pe orice metin2 e mai bun ninja lama mai ales pentru crescut dar daca poti schimba skillul odata dupa ce ai crescut la lvl max poti sa te faci si arc pentru ca la lvl maxim sunt mai tari ninja pe arc! cu placere...