| Theseus a întrebat:

scuze ca pun din nou aceeasi intrebare dar am primit un singur raspuns (nu pot instala demoul) cine imi poate da un link sau ceva de genul de unde pot lua Heroes Of Might And Magic 3 free and full(dar sa mearga ma rog frumos) ca am cautat o gramada de timp si ieri si azi pls help... FUNDA

Multumesc anticipat

1 răspuns:
| haryH a răspuns:

Nu il poti instala din cauza versiuni demonului si a sistemului tau de operare.Probabil (nu se suporta unul cu altul) incearca sa cauti pe net in funtie de sist de operare (windows) un demon bun.