| cosminace a întrebat:

si la multiani! Asa sa incep caut un laptop secondhand sa fie pana 500 de lei sa fie un laptot bun si pentru gaming! dati-mi linkuri de la anuturi aici! cel mai bun funda!

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Laptop de gaming cu 500 de lei... Nici pc de gaming cu 500 de lei nu gasesti daramite laptop. O placa video decenta este 700 de lei, un procesor bun 500 de lei, astea sunt de gaming, nu laptop cu 500 de lei. Daca vrei un laptop pentru filme si internet, si ocazional jocuri, cu 500 de lei ma anunti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

500 de lei pentru gaming? Cred ca-ti bati joc...
Un PC pentru light gaming costa macar 2200-2300 RON.

| Sheef a răspuns:

Am avut eu un laptop bun cu 500 lei, avea i3, 4gb ram, placa video 1gb si 500 gb hdd