| RoxanaGhost a întrebat:

Situatia e asa...M-am certat cu o persoana,am scos-o de la prieteni,dar dupa un timp ne-am rezolvat problema si i-am dat cerere. Dupa ceva timp de la trimiterea cererii,cand intru pe profilul ei nu-mi apare friends, following etc...doar caseta mesaj.Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

A respins cererea de prietenie si a marcat-o ca fiind "Spam", iar daca a apasat pe,, butonul'' de "Marchează ca Spam", automat tie ti-a disparut,, butonul'' de a putea da cerere acelei persoane.

1 răspuns:
| AnetteBurnier a răspuns:

Logic.Ți-a şters cererea.