| AyZ a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri in care trebuie sa iti construiesti baza/fortareata/oras si sa te lupti cu altii. Ceva de genu Triburile.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ex: vrei jocu sa fie pe browser(fara sa-l descarci) sau pe desktop!? ti-as putea recomanda Wartune pe browser, iar pe desktop: age of empire 1, 2, 3; warcraft 1, 2, 3, world of warcraft, mai sunt si altele, important e sa stii ceea ce cauti! iar vad ca pe tine te atrag jocurile de strategie! happy