| ACat a întrebat:

Spuneti-mi si mide va rog niste jocuri gen metin 2 sau...( sa nu fie 4 story, JadeDinasty sau Bite Fight) nu conteaza daca trebuie descarcat sau nu. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aditripsa a răspuns:

9Dragons e un joc foarte frumos cu grafica si implica artele martiale kung fu.sunt 6 clanuri 3 rele 3 bune
The league of beggars(liga cersetorilor Preferata mea) este or arta kung fu prin care te buffezi si este un stil de lupta ceva gen ca si cum ai fi beat
2.Shaolin dupa cum stii ei se lupta cu Par facut din bambus si mainile goale pot deveni foarte puternici pe la lvl 140 si chiar incepand de la 25
3.clanul Wu Tang este un care are ca arma Sabia alba si pumni este foarte greu sa intri in el dar merita dupa ce intri
4.sacred flower un clan de femei care folosesc pe post de arma roati de fier si pumni
5.brotherhood clan este un clan de vanatori cu topor lance si pumni
6.heavenly demons este un clan foarte greu inplica multe misiuni si level 18 ca sa intri in el dar merita cum am mai spus

Deci The league of beggars-Sacred Flower
Shaolin-BrotherHood
Wu Tang-Heavenly Demon uitate pe yt pentru mai multe detalii sper ca te-am ajutat