| lBroken69 a întrebat:

Salut,TPU! Spuneti-mi un joc frumos pentru un laptop Acer Aspire E1-571G dar in afara de:
-Metin2
-Counter-Strike
-Fifa
-Far Cry 3
-Mass Efect
-Call of Duty
-NFS
-Splinter Cell
-GTA
-Mafia II
-L.A.Noirea
-Minecraft
-Outlast
-Outlast Whistleblower
-FEAR
-Doom III
-Ghost Recon
-League of Legends
-Smite
-World of Warcraft
-Starcraft
-Diablo
-battlefield
-Moto GP
-Cs GO
-League of Angels
-Crysis
Si sa nu fie jocuri pe browser sau pe facebook!
Jocul vreau sa il cumpar.

Răspuns Câştigător
| byradu21 a răspuns:

Payday 2 mucea sau battlefield 4 dota 2 strategie goat simulator

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Devil may cry 5 (mi-a placut foarte multbig grin), dead space 3 (captivant si putin infricosatorhee hee), saint row 3 si 4(panarama de jocuri, foarte amuzantelaughing), watch dogs(un joc extraordinar, am reusit sa joc putin la un amic, nu am PC suficient de OK pe el), chivalry medieval warfare(mie mi se pare super bun de jucat cu prietenii pe steam). Cam astea ar fi mai bune lasand la parte cele de care ai zis tu.

| Leterna_Andrei_Lucian_1990 a răspuns:

Dishonored sau dirt 3