| Sergiuuuuu a întrebat:

spunetimi si mie un server de samp roleplay frumos si misto si sper sa găsesc pe cineva sa mă ajute cu toate... Va multumesc astept răspunsuri

2 răspunsuri:
| Wello a răspuns:

Dacă ştii RolePlay si chiar vrei să faci intră pe RO-RP, dacă nu vrei să faci chiar aşa de mult rp iti recomand sa descarci Multi Theft Auto si sa intri pe serverul Mihailescu, roleplaz cu mod pe masini.

| Sergiuuuuu explică:

Spune-mi si mie ce e rp acela si multi theft auto de unde îl descarc spune-mi pasii te rog si serveru e mihailescu? Sau care e mersii mult acela cu mod as vrea