| Andrey1414 a întrebat:

Sti ca suna cam naspa dar nu stiu cum sa postez ceva pe forumul metin2ro,sa comentez un post etc...Am cont dar unde dau pentru a putea scrie? Funada!

Răspuns Câştigător
| iopoiop1 a răspuns:

Si eu am patit-o trebuie sa astepti sa iti comfirme un administrator al forumului contul, poti sa trimiti mesaje private dar doar atat, in rest poti doar sa astepti sa iti trimita un admin confirmarea contului, el ti-o va trimite prin email-ul pe care ai facut contul!

Numai bine big grin

1 răspuns:
| Andrey1414 explică:

Ms mult big grin