| 6Anonim9 a întrebat:

Stie careva cum pot sa opresc site-urile sa se acceseze automat? De exemplu daca dau inapoi de pe TPU, inainte sa ajung la google, imi intra mereu pe un site "fluey...", si asta la orice site mai accesez. Cand sa caut un film, nu pot da inapoi, tot aceiasi problema. Funda! big grin

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Descarca ad block e o extensie pentru mozila si google chrome daca nu merge ai un malware in pc scapi de el cu antivirusul sau hitman pro