| TeoTudor a întrebat:

Stie careva dintre voi de aici cum sa fac un skin pentru gta san andreas ma refer daca stie cineva de exemplu cum sa fac sa imi bag in gta san andreas skinul lui john cena din 2012 cu banderolele sapca si tricoul verde stiti? cu totul ma refer daca stie cineva cum v-as ruga sa postati, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Rosiilabucata a răspuns:

In folderul unde ai jocul ar trebui sa gasesti un folder numit skins intra acolo acolo gasesti toate skinurile.Tu va trebui sa intri pe Sfantul goolge sa scrii "gta san andreas jhon cena skin(exemplu)" si il iei si il bagi in folderul cu skinuri de unde vei sterge originalul.Succes!winking