| Marius12342121 a întrebat:

stie cineva cum inlocuiesc fisierul autorun la un cd. Ca atunci cind bag cd sa se deschida un program de pe el automat? In afara de raspunsurile cu notepad adica [autorun]
open=autorun.exe
icon=autorun.exe
ca nu-mi merge. Va rog AJUTATI -MA

4 răspunsuri:
| Marius12342121 explică (pentru al3xander):

Dar ce program a folosit? parca e un fel de notepad evoluat? si nu stii un crypter bun ca sa cryptez un fisier.exe mai exact ardamax keylogger te rog sa nu aiba virushi programu

| al3xander a răspuns (pentru Marius12342121):

Programul este notepad++ http://notepad-plus-plus.org
cauta "Cryptor FUD", sunt o gramada pe internet.

| Marius12342121 explică (pentru al3xander):

Dar nu inteleg acolo ce anume sa scriu daca poti ajuta-ma ca sa fac