| gReenHouse a întrebat:

Stie cineva dc azi mi sa schimat numele de la jocul Metin2Ro in "-" fara sa fac nimic? Am dat si un rr la pc dar tot nu s-a schimbat si l-am schimbat eu la loc.(Scuzati categoria) Dau FUNDA! Multumesc.

1 răspuns:
| xNutellaLove a răspuns:

Vorbeste cu un GM.:/ Dar oricum, nu te mai scuza ca e categoria gresita..Ca asa faceti majoritatea raised eyebrows Credeti ca daca postati la categoria asta (care dupa parerea voastra, este cea mai populara) o sa primiti 100 de raspunsuri? Ei bine, nu.