| Generation22 a întrebat:

Stie cineva niste procesoare bune Intel pentru Socket 775 ( adica peste 2.5 Ghz ) dar atentie sa fie pentru Socket 775

Răspuns Câştigător
| Moldoveanul a răspuns:

Http://www.cel.ro/procesoare/130_775/
Desi nu prea mai sunt procesoare pe socket 775, am gasit 3 care corespund cerintelor tale (sunt patru, dar primul e sub 2, 5 GHz). Daca ar fi sa iti recomand unul din alea trei, eu ti-as recomanda procesorul dual core( nu core 2 duo, nu e acelasi lucru) avand in vedere raportul pret/calitate.

2 răspunsuri:
| Generation22 explică (pentru Moldoveanul):

Mersi mult big grin uiteti funda promisa

| Moldoveanul a răspuns (pentru Generation22):

Multumesc!