| daniellzz546 a întrebat:

.. stie cineva niste servere de counter-strike unde se da admin gratis? Am experienta...

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Pai acum 5 min am mai raspuns la o intrebare tot de acest tip! Uite sv pe care i l-am dat si lui : 46.102.116.38

Aseara a venit owneru sv-lui de mai sus si a spus " Intrati pe 46.102.116.38 dau admin free!" Eu nu am luat admin pentru ca nu ma pricep la cs cu admin. Asa ca daca de aseara pana acum mai cauta admin poti incerca pe sv ala big grin Bafta!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pe mai toate serverele de cs 1.6 ( ale comunitatii ) la nu stiu cate ore jucate pe server, si in conditiile in care aiun anumit numar de ore jucate pe serverul respectiv, faci o cerere de admin pe formum, iar in cel mai scurt timp vei primi gradul respectiv.
Cauta-ti o comunitate primitoare.

Bft!