| ANDYMESSI99 a întrebat:

Salut TPU,
Stie cineva un Metin2 cu arme si armuri +9 in shop, cresti foarte repede, primesti multi bani... FUNDA
VA ROG, REPEDE! MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa joci apollo o sa te lasi repede ai sa vezi. incearca gth, vipstyle, sau frz ( pe frz sura bm face legea daca ai si o rinata +9 le dai la tipii din map1 cam 60k damage in timp ce ei iti dau cam 5k/ skill si 1k / sabie)

| ValentinBugeac a răspuns:

Metin2 light

| klonn a răspuns:

Incearca metin 2 apolo este foarte usor lvl max 250 armuri bune lmape pentu fiecare level! Am jucat este super de asemenea poti incearca metin 2 hostyle enery mai sunt!

| ANDYMESSI99 explică:

Sa fie USOR de descarcat