| STEFBOSSTEGA a întrebat:

știți cum as putea să-mi pun Root pe telefonul allwiev a5 ready?
Am încercat și kingroot si kingo root si mereu când dau să se rooteze îmi dai fail la 33%.
Pls ajutor

Răspuns Câştigător
| Bobrov_Tudor_1971 a răspuns:

AI GRIJA!
DACA INCA MAI AI GARANTIE LA TELEFON NU FA ROOT!
Descarca SuperSu, intra in custom recovery mode (cand e inchis, tine apasat pe Butonul Putere si Tasta Volum sus, cand vezi logoul lasi butoanele jos.)Apoi selecteaza Update from {Unde ai salvat SuperSu} si il cauti, apoi selectezi install si esti gata.NU UITA CA NU LA TOATE DISPOZITIVELE ESTE ASA.Folosesc Allview x4 Soul. DACA FACI ROOT CAND INCA MAI AI GARANTIE, ITI VEI PIERDE GARANTIA!