| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva alte jocuri gen Nfs Most Wanted, dar cu cerinte de sistem asemanatoare sau chiar mai mici?

3 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Am LCD big grin, dar procesorul e mic (1. 4Ghz)

| Brâncuşi a răspuns:

Cs,Samp,Igi 2, Nfs Shift,Mariobig grin si cam atat,cerinte mici,mai bine strangi bani de craciun si iti cumperi un calculator, cine nu are LCD in ziua de astazi, s-au cam invechit calculatoarele cu tub, acum la moda notebook, laptop, pc...

| viktor_9816 a răspuns:

Mai este XpandRally e fain l-am jucat si are o grafica prea cool desi am place de 128 Mb incercal