| Constantin_Daniel_Stavar_1998 a întrebat:

stiti cumva niste jocuri online sa fie gen lol aion sau sa fie gen iti alegi un avatar si iti construiesti singur armele si armura cu niste materiale si sa nu fie luate de la shop

Răspuns Câştigător
| RobyNho a răspuns:

O optiune mai buna ar fi Mount&Blade.

Este un joc medieval, 3rd Person, in care iti fauresti arme/armuri, iti creezi armata ta proprie, te duelezi cu alti jucatori, iar dupa ce-i invingi le poti fura obiecte valoroase/sabii sau chiar sclavi, e destul de Bun.
Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Salut! Gen LoL este SMITE, Foarte bun jocul.Mai e un joc care ți-l recomandbig grinino Storm îți evoluezi armele, implanturile, dinozaurul etc... FUNDĂ?

| qAndrewW a răspuns:

Salut...Incearca Metin2 Endless etse asemanator cu jocul pe care il doresti.
Site: endless.mt2.sx