| NoThanks a întrebat:

Stiti vreun server de SA:MP Roleplay, in afara de BuGGed si B-zone? sa fie distractiv si populat. Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| SpikeSpigel a răspuns:

Hohooo, Daca vrei ceva suta in suta real intra pe Romania RolePlay, dar fi atent nu bagi un nume gen S1n1h1strul sau ceva de genul, bagi un nume gen Michael_Josh sau ceva de genul dar fi atent, nu bagi numele si intri direct trebuie sa intri pe acest site https://www.ro-roleplay.com dupa care sa dai la Inregistreazate Gratuit, citesti regulamentul raspunzi la intrebar, Daca treci intrebarile vine partea cea mai grea... In care iti alegi numele si te apuci si scrii varsta caracterului tau Sa fie peste 24 de ani!(Ptr. a intra in factiuni) Faci biografia caracterului tau( Nu a ta ci a caracterului care il creezi) aceasta trebuie sa fie pa persoana a 3-a si scrisa corect gramatical fara k,h, y, dupa care scrii ce inseamna metagaming, PowerGaming, RolePlay, RevengeKill si il trimiti spre validare, acesta poate fi validat sau refuzat, depinde daca ai scris corect definitile l metagaming, ETC, dupa ce a fost validat poti intra pe server, de acolo te descurci singur, eu te-as ajuta in joc dar am ban pe IP pe acea comunitate din cauza unui admin ofticat asa ca nu te pot ajuta, intri pe forum si vezi pe acolo cum intri in factiuni(P.S aici nu iti cere level ca sa intri in factiuni, trebuie sa stii RolePlay) Hai gata ca ma dor mainile la cat am scris:))

3 răspunsuri:
| NoThanks explică (pentru SpikeSpigel):

Mereu imi zice ca gresesc la intrebari straight face

| NoThanks explică (pentru SpikeSpigel):

Acum mi-a mers mersi. Cand ma poti ajuta da-mi un mesaj pe TPU.

| SpikeSpigel a răspuns (pentru NoThanks):

Daca vrei sa te ajut cu biografie, ETC, nu pot. asa nu vei invata RP